Tv'de bugün ve bu akşam yayınlanacak programlar

21 Mart 2019 - Perşembe günü ve akşamı olmak üzere televizyonlara ait yayınlanacak olan tüm dizi, haber ve diğer türdeki programları en çok talep edilenlere göre burada listeledik.
TRT 1 Yayın Akışı
TRT 1
15:45
AİLELER YARIŞIYOR
17:45
KRALIN KIZI
18:55
DOĞRUSU NE?
19:00
ANA HABER
20:00
TEK YÜREK
Kanalturk Yayın Akışı
Kanalturk
15:50
ELİF’İN SOFRASI
16:50
DOLU DOLU ANADOLU
19:30
ANA HABER
Samanyolu TV Yayın Akışı
Samanyolu TV
14:30
YEŞİL ELMA
17:00
DİZİ FİLM
18:00
ÇINARIN GÖLGESİNDE
19:10
ANA HABER BÜLTENİ
20:00
FİKİR ATLASI
20:10
İKİ DÜNYA ARASINDA
CNBCe Yayın Akışı
CNBCe
16:00
KALABALIK AİLE
17:00
LEZZET FABRİKASI
17:30
LEZZET FABRİKASI
18:00
GÖREVİMİZ TEMİZLİK
18:30
UFAK TEFEK EVLER
19:00
UFAK TEFEK EVLER
19:30
TALİHİMDEKİ EV
20:00
TALİHİMDEKİ EV
20:30
AĞIR YAŞAMLAR: İTALYA
21:30
SIRADIŞI HAMİLELİKLER
TRT 3 Yayın Akışı
TRT 3
16:00
HABER SAATİ
16:30
SPOR ATLASI
16:40
GÜNDEM FUTBOL
17:40
NBA ÖZETLER
17:55
HAVA DURUMU
18:00
SPOR AKŞAMI
19:00
AVRUPANIN PASLAŞMASI
20:00
SPOR ANA HABER
20:20
AKTÜEL FUTBOL
21:45
1. LİG GÜNDEMİ
Kanal A Yayın Akışı
Kanal A
15:00
2’DEN DÖRDE
17:00
DÜNYA MİRASI ŞEHİRLER
17:30
DÜNDEN YARINA
18:20
SPORUN GÜNDEMİ
19:30
SON DURUM
21:30
ANA HABER
TRT 2 Yayın Akışı
TRT 2
16:00
HABER
16:35
DÜNYA GÜNDEMİ.
16:55
HAVA DURUMU
17:00
HABER
17:10
ANADOLU SORUYOR.
17:55
HAVA DURUMU
18:00
HABER
18:50
PİYASA RAPORU
18:55
HAVA DURUMU
19:00
HABER 19
19:50
HAVA DURUMU
19:55
ANA HABERE DOĞRU
20:00
ANA HABER 20
20:55
HAVA DURUMU
21:00
DIŞA BAKIŞ
21:55
HAVA DURUMU
TRT Çocuk Yayın Akışı
TRT Çocuk
16:25
HEİDİ
17:00
64 KARE ÜLKESİ
17:15
TELALİ
17:25
BULMACA KULESİ
17:55
RAFADAN TAYFA
18:30
RÜZGAR GÜLÜ - 2016
18:50
DİNOZOR MAKİNELER
19:15
VİKİNGLER
19:40
MAKİNESİ
19:45
HABERİN OLSUN
20:00
EMİRAY
20:30
GÖRMEK GEREK
20:40
KUKLALI KÖŞK
21:00
KAF DAĞI MASALLARI
21:20
KELOĞLAN
21:40
YILKI ATI [DORU]
SHaber TV Yayın Akışı
SHaber TV
15:45
SICAK GÜNDEM
16:30
SPOR BÜLTENİ
16:45
HABER EKRANI
17:45
GÜNÜN HABERİ
18:30
SPOR BÜLTENİ
18:45
GÜNDEMİN İÇİNDEN
19:45
HABER BÜLTENİ
20:45
ANA HABER BÜLTENİ
21:45
GÜNDEMİN İÇİNDEN
Discovery Channel Yayın Akışı
Discovery Channel
15:35
TAMİRAT TADİLAT
16:30
ALASKA: SON SINIR
17:25
HURDA AVCILARI
18:15
NASIL YAPILMIŞ?
18:40
NASIL YAPILMIŞ?
19:10
BOWMAN GRAY'DE YARIŞ GECESİ
20:05
AVUSTRALYA KAMYONCULARI
21:00
MYTHBUSTERS JR.
21:55
DÖNÜŞTÜRÜLEN EŞYALAR
Bloomberg HT Yayın Akışı
Bloomberg HT
16:00
AKILLI PARA
17:00
FİNANS MERKEZİ
18:00
KAPANIŞA DOĞRU
18:45
GÜNDEN KALANLAR
20:00
BLOOMBERG ANA HABER
21:00
ASLI ŞAFAK’LA İŞİN ASLI
Mehtap TV Yayın Akışı
Mehtap TV
16:00
MUKABELE
17:15
HERKÜL NAĞME
17:25
KALBİN ZÜMRÜT TEPELERİ
17:30
CEVŞEN-ÜL KEBİR
18:00
HADİS OKUMALARI
18:30
ÖNCÜLER
19:00
YEŞEREN ÜMİTLER
19:40
KÜLTÜR GÜNDEMİ
20:00
HOCAEFENDİ VAAZLARI
20:45
KÜLTÜR GÜNDEMİ
21:00
AYNA
Trt Müzik Yayın Akışı
Trt Müzik
16:00
PAFULİ
16:30
KLİPARK
17:15
HEY GİDİ GÜNLER (KLİPLER)
18:00
İSTANBUL’UN SESLERİ
18:30
EN SEVİLEN 20
19:00
EZGİLER
20:00
NAĞMELER
21:15
TÜRKÜHANE
National Geographic Yayın Akışı
National Geographic
16:15
OLAĞANÜSTÜ ARABALAR
17:10
ZİHİN OYUNLARI
18:05
ARABA S.O.S
19:00
AHMAK BİLİMİ
19:21
AHMAK BİLİMİ
20:00
GÖREVİMİZ GÜNEŞ
21:00
UÇAK KAZASI RAPORU
Fashion TV Yayın Akışı
Fashion TV
16:25
F-PEOPLE
16:30
TOP MODELS
16:55
FASHION WEEK
17:00
FASHION TEENS
17:25
F-PEOPLE
17:30
FASHION TEENS
17:55
FASHION WEEK
18:00
KATE UPTON SPECIAL
18:25
F-PEOPLE
18:30
KATE UPTON SPECIAL
18:55
FASHION WEEK
19:00
MADE IN ITALY
19:25
F-PEOPLE
19:30
MADE IN ITALY
19:55
FASHION WEEK
20:00
FASHION NEWS
20:25
F-PEOPLE
20:30
FASHION NEWS
20:55
FASHION WEEK
21:00
BRUCE WEBER SPECIAL
21:30
BRUCE WEBER SPECIAL
21:55
F-PARTIES
TVNET Yayın Akışı
TVNET
16:00
GÜNDÜZ
16:50
SPOR
17:00
GÜNDÜZ
17:40
DİJİTAL DÜNYA
17:50
HAVA DURUMU
18:00
GÜNDÜZ
19:00
AKŞAM SPORU
19:45
TABUTA SIĞMAYANLAR
20:00
AKŞAM
20:45
TVNET SOKAKTA
21:00
HABER
21:45
BÜYÜTEÇ
Minika TV Yayın Akışı
Minika TV
16:00
VİCTORY KİCK OFF
16:30
DRAKERS
17:00
TOBOT
17:30
SHERLOCK YACK
18:00
BLİNKY BİLL
18:30
LİTTLEST PET SHOP
19:00
GERONİMO STİLTON
19:30
KRATT KARDEŞLER
20:00
İSTANBUL MUHAFIZLARI
20:30
MACERACI YÜZGEÇLER
20:45
ALPMAN
21:00
VİCTORY KİCK OFF
21:30
SHERLOCK YACK
Home TV Yayın Akışı
Home TV
16:00
JAMES MARTIN'İN FRANSA..
17:00
GÜNDELİK GURME LEZZETLER
17:30
ÇOCUKLARLA TATLI YARIŞ S4 B13
18:00
BÜYÜK TASARIMLAR : AVUSTRALYA
19:00
PROJECT RUNWAY
20:00
GINO İLE İTALYAN LEZZETLERİ
20:30
GINO İLE İTALYAN LEZZETLERİ
21:00
ANTHONY BOURDAIN İLE..
Olay TV Yayın Akışı
Olay TV
16:15
SPOR HABER
16:30
BELGESEL
17:00
TERAPİ MOLASI
17:45
BİLİM BAKALIM
18:00
GÜNDEMİN GETİRDİKLERİ
18:30
DÜNYA DÖNÜYOR
18:45
FESTİVAL GÜNLÜĞÜ
19:15
EKONOMİ GÜNLÜĞÜ
19:30
BURSA’NIN DEĞERLERİ
19:45
BURSA’DA BUGÜN
20:00
ANA HABER
20:50
SPOR HABER
21:15
ŞEHİR REHBERİ
21:30
EKO DİNAMİK
Mesaj TV Yayın Akışı
Mesaj TV
16:00
SAĞLIKLI GÜNLER
17:00
DİZİ
18:00
PARANTEZ
19:00
İKRA-KUR’AN-I KERİM ZİYAFETİ
20:00
BELGESEL
21:00
ANA HABER BÜLTENİ
21:40
SAĞLIKLI GÜNLER
Sports TV Yayın Akışı
Sports TV
15:00
BASKETBOL GECESİ
16:45
GT OPEN BELÇİKA
18:00
SPOR 360
19:00
SÜPER SPOR
20:00
KARATE TÜRK
21:30
GİLLETTE WORLD OF SPORTS
Tek Rumeli Tv Yayın Akışı
Tek Rumeli Tv
15:00
EMİNE SULTAN
16:30
İLAHİLER
17:00
AHMET HOCA İLE RAMAZAN
18:30
ANA HABER
19:00
RUMELİ’DEN HABERLER
19:30
SPOR+HAVA DURUMU
20:00
UĞUR ARSLAN İLE KARDEŞLİK SOFRASI
21:50
İFTAR PROGRAMI
Kanal 24 Yayın Akışı
Kanal 24
16:00
MODERATÖR
16:45
SPOR BÜLTENİ
17:00
MODERATÖR GÜN İÇİNDEN
17:50
HAVA DURUMU
18:00
MODERATÖR
18:45
SPOR BÜLTENİ
19:00
AKŞAM HABERLERİ
20:50
HAVA DURUMU
21:00
DÜNYA HALİ
Animal Planet Yayın Akışı
Animal Planet
18:25
HOUSTON HAYVAN KORUMA POLİSİ
19:20
KÖPEKBALIĞI SALDIRILARI
20:15
ALASKA'YA YOLCULUK
21:10
NORTH WOODS KANUNLARI
Yumurcak TV Yayın Akışı
Yumurcak TV
16:15
ÇUFÇUFLAR DİYARI
16:50
POKO
17:15
TELE ALIŞVERİŞ
17:40
OLLY
17:55
TAYO
18:30
OLLİVER’İN MACERALARI
19:25
UZUN KUYRUK MARSUPİLAMİ
20:50
BAY BECERİKLİ’NİN KAMYONU
21:10
ROARY
21:20
TELE ALIŞVERİŞ
21:45
CAN
Irmak TV Yayın Akışı
Irmak TV
16:00
İRFAN DERYASI
16:45
HADİSLERLE MÜSLÜMANLIK
17:45
AKŞAM DUALARI
17:50
AKŞAM EZANI
17:55
SADEFTEN İNCİLER
18:25
AKŞAM NAMAZI TESBİHATI
18:30
AŞR-I ŞERİF
18:45
ÇİZGİ FİLM
19:20
TEREDDÜTLERE CEVAPLAR
19:30
YATSI NAMAZI TESBİHATI
19:40
AŞR-I ŞERİF
19:45
FİKİR ATLASI
20:00
NURDAN HÜZMELER
20:30
KİTAPLIK
21:00
ÇAĞIN MUHACİRLERİ
Cartoon Network Yayın Akışı
Cartoon Network
16:00
YAZ KAMPI ADASI
16:30
POLLY POCKET
17:00
YENİ SEVİMLİ KAHRAMANLAR
17:30
YENİ SEVİMLİ KAHRAMANLAR
18:00
LEGO FRIENDS:GÖREVİMİZ SEVGİ
18:30
KRAL ŞAKİR
19:00
KRAL ŞAKİR
19:30
TOM VE JERRY ŞOV
20:00
TOM VE JERRY ŞOV
20:25
CRAIG'İN KRALLIĞI
20:50
GRIZZY VE LEMMINGLER
21:15
GUMBALL
21:40
LEGO FRIENDS:GÖREVİMİZ SEVGİ
Ulusal Kanal Yayın Akışı
Ulusal Kanal
16:00
EGE GÜNDEMİ
17:00
NASIL YANİ?
18:30
SÖZ VE IŞIK
19:30
ANA HABER
Yaban Tv Yayın Akışı
Yaban Tv
16:00
BOĞAZIN OLTACILARI
17:00
SİZİN AV SAFARİNİZ
19:00
ANADOLU SAATİ
20:00
YABAN AKTÜEL
21:30
SİZİN AV SAFARİNİZ
Eurosport Yayın Akışı
Eurosport
15:45
SNOOKER
17:15
BİNİCİLİK
18:15
KAYAKLA ATLAMA
19:15
BİATLON
20:45
KAYAKLA ATLAMA
21:10
HABERLER
21:15
FUTBOL