Tv'de bugün ve bu akşam yayınlanacak programlar

17 Ocak 2018 - Çarşamba günü ve akşamı olmak üzere televizyonlara ait yayınlanacak olan tüm dizi, haber ve diğer türdeki programları en çok talep edilenlere göre burada listeledik.
Kanal D Yayın Akışı
Kanal D
16:00
ARKA SOKAKLAR
18:45
AHMET HAKAN'LA KANAL D HABER
20:00
MERYEM
ATV Yayın Akışı
ATV
16:20
ESRA EROL'DA
19:00
ATV ANA HABER BÜLTENİ
19:45
KUPA GÜNLÜĞÜ
20:30
OSMANLISPOR - BEŞİKTAŞ
Show TV Yayın Akışı
Show TV
15:00
SEDA SAYAN'LA
18:00
UĞUR'LA FENOMEN AVI
18:45
SHOW TV ANA HABER
20:00
GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW
Star TV Yayın Akışı
Star TV
15:30
BENİ AFFET / 1295
17:15
ADINI SEN KOY
19:00
STAR ANA HABER
20:00
BABAMIN GÜNAHLARI / 1
FOX Yayın Akışı
FOX
16:00
ŞEVKAT YERİMDAR - TEKRAR
19:00
FATİH PORTAKAL İLE FOXANAHABER
20:00
YAPARSIN AŞKIM
TV 8 Yayın Akışı
TV 8
15:45
YEMEKTEYİZ
20:00
KÖYDEN İNDİM ŞEHİRE
TNT Yayın Akışı
TNT
14:00
EZGİ SERTEL'LE KADINLAR BİLİR
16:45
MUHTEŞEM YÜZYIL
18:45
KELİME OYUNU
19:45
KELİME OYUNU
21:15
KANIT
Kanalturk Yayın Akışı
Kanalturk
15:50
ELİF’İN SOFRASI
16:50
DOLU DOLU ANADOLU
19:30
ANA HABER
Kanal 7 Yayın Akışı
Kanal 7
16:10
DİZİ KÖRDÜĞÜM
18:00
KANAL 7 HABER SAATİ
19:00
DİZİ ELİF
21:30
AH KALBİM
Samanyolu TV Yayın Akışı
Samanyolu TV
14:30
YEŞİL ELMA
17:00
DİZİ FİLM
18:00
ÇINARIN GÖLGESİNDE
19:10
ANA HABER BÜLTENİ
20:00
FİKİR ATLASI
20:10
İKİ DÜNYA ARASINDA
CNBCe Yayın Akışı
CNBCe
15:55
AĞIR YAŞAMLAR
16:45
AĞIR YAŞAMLAR
17:35
PUTMAN'LAR İLE TANIŞIN
18:25
İLK EVİM
18:50
İLK EVİM
19:15
DOĞAYA KAÇIŞ
19:40
EMLAK SAVAŞLARI
20:10
EMLAK SAVAŞLARI
20:35
AĞIR YAŞAMLAR
21:30
AĞIR YAŞAMLAR
TRT 3 Yayın Akışı
TRT 3
15:55
VESTEL VENUS SULTANLAR VOLEYBO
17:55
HAVA DURUMU
18:00
SPOR AKŞAMI
18:45
FUTBOL AJANDASI
18:55
VESTEL VENUS SULTANLAR VOLEYBO
20:55
HAVA DURUMU
21:00
KAMP GÜNLÜĞÜ
CNN Turk Yayın Akışı
CNN Turk
16:00
GÜNLÜK
16:55
SPOR
17:00
GÜNLÜK
18:00
ANA HABER
21:00
TÜRKİYENİN GÜNDEMİ
SKY Turk Yayın Akışı
SKY Turk
16:00
BABA CANDIR
18:30
MESUT YAR İLE LAF ÇOK
20:00
SEKSENLER
20:45
SEKSENLER
Flash TV Yayın Akışı
Flash TV
14:35
BUNU DA KONUŞMAK LAZIM
17:20
MÜZİK PINARI
19:15
FLASH HABER
20:05
SAMİMİ EZGİLER
Tv2 Yayın Akışı
Tv2
14:00
EZGİ SERTEL'LE KADINLAR BİLİR
16:45
MUHTEŞEM YÜZYIL
18:45
KELİME OYUNU
19:45
KELİME OYUNU
21:15
KANIT
Kanal A Yayın Akışı
Kanal A
15:00
2’DEN DÖRDE
17:00
DÜNYA MİRASI ŞEHİRLER
17:30
DÜNDEN YARINA
18:20
SPORUN GÜNDEMİ
19:30
SON DURUM
21:30
ANA HABER
TRT 2 Yayın Akışı
TRT 2
16:20
MEMLEKETTEN HABER VAR.
16:30
HABER
16:45
DİLİMİZ KİMLİĞİMİZDİR
16:55
HAVA DURUMU
17:00
HABER
17:55
HAVA DURUMU
18:00
HABER
18:20
PİYASA RAPORU
18:25
HABER
18:50
BUNU BİLİYOR MUSUNUZ?
18:55
HAVA DURUMU
19:00
ANA HABERE DOĞRU
19:15
SPOR AKTİF
19:55
HAVA DURUMU
20:00
ANA HABER 20
20:55
HAVA DURUMU
21:00
GENİŞ AÇI
21:55
HAVA DURUMU
TRT Çocuk Yayın Akışı
TRT Çocuk
16:15
ASLAN
16:45
PIRDİNO
17:15
TELALİ
17:25
BULMACA KULESİ
18:05
HARİKA KANATLAR-SEZON 2
18:30
RÜZGAR GÜLÜ - 2016
18:55
RAFADAN TAYFA
19:35
ÖĞRETMENİM CANIM BENİM (2. SEZ
20:05
DİNOZOR MAKİNELER
20:25
MAKİNESİ (YENİ)
20:30
HABERİN OLSUN
20:45
VİKİNGLER
21:20
MASAL KİTABI
21:30
İSTANBUL MUHAFIZLARI
Beyaz TV Yayın Akışı
Beyaz TV
14:30
ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN
16:30
SAKARYA FIRAT
18:30
BEYAZ ANA HABER (CANLI)
SHaber TV Yayın Akışı
SHaber TV
15:45
SICAK GÜNDEM
16:30
SPOR BÜLTENİ
16:45
HABER EKRANI
17:45
GÜNÜN HABERİ
18:30
SPOR BÜLTENİ
18:45
GÜNDEMİN İÇİNDEN
19:45
HABER BÜLTENİ
20:45
ANA HABER BÜLTENİ
21:45
GÜNDEMİN İÇİNDEN
Discovery Channel Yayın Akışı
Discovery Channel
15:35
İŞTE SÜRAT İŞTE SES
16:30
ALASKA: SON SINIR
17:25
DEPO AVCILARI İNGİLTERE
17:50
HARAÇ MEZAT - KANADA
18:15
NASIL YAPILMIŞ?
18:40
NASIL YAPILMIŞ?
19:10
İŞTE SÜRAT İŞTE SES
20:05
İNANILMAZ KURTULUŞ
21:00
KIRSALDA YAŞAMAK ZOR
21:55
YABANI İNŞA ETMEK
Bloomberg HT Yayın Akışı
Bloomberg HT
16:00
AKILLI PARA
17:00
FİNANS MERKEZİ
18:05
3. SEANS
18:40
GÜNDEN KALANLAR
19:30
30 DAKİKA
20:00
BLOOMBERG ANA HABER
21:00
DOĞA RUTKAY’LA HER ŞEY BU MASADA
Mehtap TV Yayın Akışı
Mehtap TV
16:00
MUKABELE
17:15
HERKÜL NAĞME
17:25
ASHAB-I BEDİR
17:30
CEVŞEN-ÜL KEBİR
18:00
KUR’ANI ANLAMAYA DOĞRU
18:30
KALEMLER
19:00
AYNA
19:40
NOT DEFTERİ
20:00
HOCAEFENDİ VAAZLARI
20:45
NOT DEFTERİ
21:00
AYDINLIK DÜNYALAR
Trt Müzik Yayın Akışı
Trt Müzik
16:00
SAZLI SÖZLÜ
16:30
KLİPARK
17:10
GÜNÜN NOSTALJİ ŞARKISI
17:15
HEY GİDİ GÜNLER (KLİPLER)
17:55
RASTGELE MÜZİK
18:00
KAMPÜSTEYİZ
18:30
EN SEVİLEN 20
19:00
EZGİLER
20:00
NAĞMELER
21:00
RADYO SANATÇILARI KONSERİ
National Geographic Yayın Akışı
National Geographic
16:10
OTOYOL CEHENNEMİ
17:05
ZİHİN OYUNLARI
18:00
ÇILGIN TAMİRCİLER
19:00
AHMAK BİLİMİ
19:30
AHMAK BİLİMİ
20:00
GELECEĞE DOĞRU
21:00
KORKUSUZ BALIKÇIKLAR: KUZEY GÜ
Fashion TV Yayın Akışı
Fashion TV
16:00
DESIGNERS
16:30
DESIGNERS
16:55
F-PEOPLE
17:00
FTV SPECIAL
17:30
FTV SPECIAL
17:55
FASHION WEEK
18:00
DESIGNERS
18:30
DESIGNERS
18:55
F-PEOPLE
19:00
TOP PHOTOSHOOTS
19:30
TOP PHOTOSHOOTS
19:55
FASHION WEEK
20:00
MEN'S FASHION WEEK F/W 2018
20:30
FASHION FILMS
20:55
F-PEOPLE
21:00
FTV SPECIAL
21:30
FTV SPECIAL
21:55
FASHION WEEK
TVNET Yayın Akışı
TVNET
16:00
GÜNDÜZ
16:45
SPOR
17:00
GÜNDÜZ
17:45
SPOR
18:00
HABER
18:45
SPOR
19:00
GÜNDÜZ
19:45
SPOR
20:00
AKŞAM
21:00
AKŞAM
Minika TV Yayın Akışı
Minika TV
16:00
PETER PAN’IN YENİ MACERALARI
16:30
DENİZ ALTI KAŞİFLERİ
17:00
RESCUE BOTS 4
17:30
VİCTORY KİCK OFF
18:00
İSTANBUL MUHAFIZLARI 2
18:15
KOYUN SHAUN
18:30
SHERLOCK YACK
19:00
SONİC BOOM
19:30
THUNDERBİRDS ARE GO
20:00
İSTANBUL MUHAFIZLARI
20:15
OSCAR ÇÖLLERDE
20:30
KARAMELLA
21:00
ARTHUR
21:30
SHERLOCK YACK
Home TV Yayın Akışı
Home TV
16:00
MASTERCHEF JUNIOR USA
17:00
MARTHA'DAN TATLI TARİFLER
17:30
ANNA OLSON'DAN TATLI TARİFLER
18:00
ANTHONY BOURDAIN İLE..
19:00
CUTTHROAT KITCHEN
20:00
AMERICA'S GOT TALENT
21:00
TATLI YARIŞ S6 B6
Olay TV Yayın Akışı
Olay TV
16:00
HABER
16:30
TRAMVAY SOHBETLERİ
17:00
HABER
17:15
BAKIŞ AÇISI
18:00
HABER
18:20
SPOR HABER
18:35
ŞEHİR REHBERİ
18:45
GÜNDEMİN GETİRDİKLERİ
19:15
EKONOMİ GÜNLÜĞÜ
19:30
BURSA’NIN DEĞERLERİ
19:45
BURSA’DA BUGÜN
20:00
ANA HABER
20:50
SPOR HABER
21:10
KİTAP BÜLTENİ
21:30
DİLLERDEKİ NAĞMELER
Mesaj TV Yayın Akışı
Mesaj TV
16:00
İLAHİ SAATİ
17:00
DİZİ
18:00
NAZIM USTA İLE MUTFAK KEYFİ
19:30
MÜZİK SAATİ
20:00
BELGESEL
21:00
ANA HABER BÜLTENİ
21:40
SAĞLIKLI GÜNLER
BJK TV Yayın Akışı
BJK TV
15:00
ŞAMP.LİGİ ÖYKÜSÜ
16:30
5 SORU 1 FORMA
17:00
ROTA POTA
18:00
2017 GOLLER
19:03
ANA HABER BÜLTENİ
19:30
BEŞİKTAŞ'IN MAÇI VAR
20:30
BEŞİKTAŞ-OSMANLISPOR
Sports TV Yayın Akışı
Sports TV
16:00
BUZ HOKEYİ ŞAMPİYONLAR LİGİ YARI FİNAL
18:00
SPOR 360
19:00
SON PERİYOT
20:00
RUNNİNG
21:00
SPORT CENTER
Zone Reality TV Yayın Akışı
Zone Reality TV
15:30
TOP MIX
17:15
TOP MIX
19:00
FAIS TON TOP
21:00
FAIS TON TOP
Tek Rumeli Tv Yayın Akışı
Tek Rumeli Tv
15:50
EMİNE SULTAN
17:00
SEÇKİN ŞARKILAR
18:40
VER ELİNİ RUMELİ
19:30
ANA HABER
20:00
RUMELİ’DEN HABERLER
20:30
SPOR+HAVA DURUMU
21:00
KÜLTÜR KERVANI
Kanal 24 Yayın Akışı
Kanal 24
16:00
MODERATÖR
16:45
SANAT TAKİBİ
17:00
MODERATÖR GÜN İÇİNDEN
17:45
SPOR BÜLTENİ
17:50
HAVA DURUMU
18:00
MODERATÖR
19:00
AKŞAM HABERLERİ
21:00
DÜNYA HALİ
Animal Planet Yayın Akışı
Animal Planet
18:25
KÖTÜ KÖPEK
19:15
BATAKLIKTA İKİ KARDEŞ
19:40
BATAKLIKTA İKİ KARDEŞ
20:05
EN VAHŞİ LATİN AMERİKA
21:00
ÖZEL AKVARYUMLAR
21:55
AĞAÇ EVİ USTALARI
Yumurcak TV Yayın Akışı
Yumurcak TV
16:15
ÇUFÇUFLAR DİYARI
16:50
POKO
17:15
TELE ALIŞVERİŞ
17:40
OLLY
17:55
TAYO
18:30
OLLİVER’İN MACERALARI
19:25
UZUN KUYRUK MARSUPİLAMİ
20:50
BAY BECERİKLİ’NİN KAMYONU
21:10
ROARY
21:20
TELE ALIŞVERİŞ
21:45
CAN
Irmak TV Yayın Akışı
Irmak TV
16:00
İRFAN DERYASI
17:35
AKŞAM ÇAYI
17:45
AKŞAM DUALARI
17:50
AKŞAM EZANI
17:55
SADEFTEN İNCİLER
18:25
AKŞAM NAMAZI TESBİHATI
18:30
AŞR-I ŞERİF
18:45
ÇİZGİ FİLM
19:20
TEREDDÜTLERE CEVAPLAR
19:30
YATSI NAMAZI TESBİHATI
19:40
AŞR-I ŞERİF
19:45
FİKİR ATLASI
20:00
SADEFTEN İNCİLER
20:30
MÜSLÜMAN ALİMLER
21:00
GEÇMİŞTEN İZLER
21:30
BİZİM YUVAMIZ
Trt Okul Yayın Akışı
Trt Okul
16:25
USTA
16:35
GENÇ MUTFAK
16:40
BİR HİLAL UĞRUNA 15 TEMMUZ
17:00
SAKLI CENNETLER
17:30
BİLİNMEYEN EVREN
17:40
AMAN DOĞRU OLMASIN
18:10
KRİPTEKS
18:30
TANITIM+KAMU SPOTU
18:35
SAVUNMA ALANI
18:55
TÜRKİYE'DE İLK
19:00
ZOR YOLLAR
19:40
TOPRAKTAN VE KİTAPTAN
20:00
BÖYLE OLUŞUR
20:30
DÜNYANIN YAPI TAŞLARI
20:35
OTOBÜS DURAĞI
21:00
KISA FİLM AKADEMİSİ
Cartoon Network Yayın Akışı
Cartoon Network
16:00
BEN 10
16:30
TRANSFORMERS
17:00
BEYBLADE BURST
17:30
ÇILGIN KILIÇLAR
18:00
KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30
TEEN TITANS GO! - YENİ BÖLÜM
19:00
CLARENCE
19:15
BEN 10
19:30
KRAL ŞAKİR
20:00
GUMBALL
20:25
CARTOON NETWORK TÜRKİYE...
20:50
CARTOON NETWORK TÜRKİYE...
21:15
TEEN TITANS GO! - YENİ BÖLÜM
21:40
KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
Ulusal Kanal Yayın Akışı
Ulusal Kanal
14:00
GÜN ORTASI
17:00
NASIL YANİ?
18:30
SANAT HAYATI
19:30
ANA HABER
21:00
HALKIN EKONOMİSİ
Yaban Tv Yayın Akışı
Yaban Tv
15:30
USTALARDAN
16:30
YAT, YELKEN, DENİZ
17:00
YAT, YELKEN, DENİZ
17:30
AV VE ATIŞ SANATI
18:00
SİZİN AV SAFARİNİZ
18:30
ZİRVEYİ ZORLAYANLAR
19:00
ANADOLU SAATİ
20:00
YABAN AKTÜEL
21:00
ATA TEAM
21:30
İLHAN HOCA DOĞADA
A Haber Yayın Akışı
A Haber
15:00
AJANS GÜN İÇİ
16:45
Z RAPORU
17:00
AJANS AKŞAMA DOĞRU
17:30
EKONOMİ
17:45
SPOR BÜLTENİ
18:00
AJANS AKŞAMA DOĞRU
18:45
SPOR BÜLTENİ
19:00
AKŞAM AJANSI
21:00
ARKA PLAN
Eurosport Yayın Akışı
Eurosport
15:45
BUZ PATENİ
17:15
KIŞ SPORLARI
17:45
TENİS
19:00
TENİS
19:55
HABERLER
20:00
SNOOKER